Kamerový systém

Majetok a nehnuteľnosti máte pod dohľadom vždy a všade.

Zaistite si vysokú bezpečnosť aj vy

Kamerový systém je skvelým pomocníkom vhodným do firiem aj bežných domácností. Inštalácia tohto systému vám prinesie prehľad o tom, kto sa nachádza na vašom pozemku ale aj možnosť spätne prehrávať udalosti, ktoré sa udiali keď ste neboli práve doma.

Kvalitný kamerový set

K tomu aby kamerový systém splnil svoj účel, potrebujete 3 základné zariadenia:

Kamera

IP dome kamera Dahua

Kamery sa vyrábajú v rôznych prevedeniach a majú špecifické parametre. Medzi základné parametre patrí rozlíšenie obrazu, uhol záberu ale aj vzdialenosť dosvitu pri nočnom videní.

Záznamové zariadenie

IP záznamové zariadenie Dahua

Všetko čo kamera zaznamenáva je potrebné uložiť. Na to slúži záznamové zariadenie, ktoré spracuje obraz z kamery a uloží ho na pevný disk. Záznamové zariadenie má takisto aj mnoho ďalších funkcií. Zabezpečuje aj zobrazovanie náhľadu z kamier na vašom smarfóne, monitore alebo v počítači.

Pevný disk

Pevný disk pre záznamové zariadenie Dahua

Na pevnom disku je uložený záznam z kamier. Podľa zvolenej kapacty disku sa automaticky starý záznam vymaže a nahradí ho nový. Požiadavky na minimálnu dobu uloženého záznamu sú rôzne, najčastejšie sa však vyžaduje aspoň 14 dní.

Už ste sa rozhodli pre kamerový systém ?

Radi Vám pomôžeme s výberom a vytvorením cenovej ponuky vrátane montáže. Napíšte nám do formulára vašu predstavu. My sa vám ozveme a naplánujeme tak, aby ste boli spokojný.